М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарына ауыстыру үшін 2023-2024 оқу жылының қысқы емтихан сессиясының қорытындылары бойынша ұсынылған

үміткерлердің тізімі 

Білім беру бағдарламаларының тобы

Білім беру бағдарламалары/ мамандықтары тобының атауы

Барлық үміткерлердің

 аты-жөні

ЖОО-ның комиссия шешіміне сәйкес өтініштерді қарау мәртебесі

курс

В073-Сәулет

6В07317-«Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың сәулеті»

Бектемір Сабина Азизқызы

қанағаттандырылды

1

В175-Сумен қамтамасыз ету және суды бұру

6В07301-« Елді мекендерді сумен қамтамасыз ету және суды бұру»

Наурзбаева Адина Алтынбековна

қанағаттандырылды

1

В057-Ақпараттық технологиялар

6В06116-«Компьютерлік жүйелер мен желілерді әкімшіліктеу, басқару және қорғау»

Тоқтағұл Жалғас Батырханұлы

қанағаттандырылды

1

В060-Химиялық инженерия және процестер

6В07115-«Химиялық инженерия және процестер»

Ұзақбай Жандос Құнанбайұлы

қанағаттандырылды

1 (қысқартылған оқу мерзімі)

В060-Химиялық инженерия және процестер

6В07115-«Химиялық инженерия және процестер»

Нурмаханов Нұрдәулет Нурмуратұлы

қанағаттандырылмады

1 (қысқартылған оқу мерзімі)

В009-Математика мұғалімдерін даярлау

6В01501-«Математика мұғалімдерін даярлау»

Даулет Камшат Калыбекқызы

қанағаттандырылды

1 (қысқартылған оқу мерзімі)

В012-Химия мұғалімдерін даярлау

6В01504-«Химия мұғалімдерін даярлау»

Сагимбай Нұрсулу Нұрболқызы

қанағаттандырылды

2

В017-Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау

6В01706-«Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерін даярлау»

Жалпанова Дана Руслановна

қанағаттандырылды

2

В050-Биологиялық және сабақтас ғылымдар

6В05112-«Жалпы биология»

Ғабитқызы Альмира

қанағаттандырылды

2

В031-Сән, дизайн

6В02111-«Сән дизайны»

Дүйсенбаева Балмира Ермекбайқызы

қанағаттандырылды

2

В031-Сән, дизайн

6В02113-«Интерьер дизайны»

Амантөре Аяулым Адилханқызы

қанағаттандырылмады

2

В031-Сән, дизайн

6В02111-«Сән дизайны»

Тулеева Камила Дайрабаевна

қанағаттандырылмады

2

В015-Гуманитарлық пәндер мұғалімдерін даярлау

6В01601-«Тарих мұғалімдерін даярлау»

Шәкір Айгерім Әбдікерімқызы

қанағаттандырылды

2

В073-Сәулет

6В07317-«Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың сәулеті»

Рахметұлы Береке

қанағаттандырылды

2

В073-Сәулет

6В07317-«Тұрғын және қоғамдық ғимараттардың сәулеті»

Жарас Аида Дәулетқызы

қанағаттандырылды

2

В062-Электр техникасы және энергетика логистика және көлік академиясы

6В07113-«Электр механика»

Скоромин Егор Павлович

қанағаттандырылды

2

В005-Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

6В01421-Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Аязбай Аружан Тимурқызы

қанағаттандырылды

2

В005-Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

6В01421-Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Тұрашов Сүндеталы Асхатұлы

қанағаттандырылды

2

В057-Ақпараттық технологиялар

6В06114-«Информатика және ақпараттық-коммуникациялық технологиялар»

Шабденбек Аңсар Айдарұлы

қанағаттандырылды

2

В075-Кадастр және жерге орналастыру

6В07311-«Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті»

Совхозбек Әсет Сәбитұлы

қанағаттандырылды

3

В064-Механика және металл өндеу

6В07117-«Машина жасау бұйымдарын құрамдау және өндіру»

Серік Эрик Серікұлы

қанағаттандырылды

3

В092-Тынығу

6В11117-«Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы»

Қожаш Гүлжан Балғабекқызы

қанағаттандырылды

3

В006-Музыка мұғалімдерін даярлау

6В01402- Музыка мұғалімдерін даярлау

Бейсехан Анеля Ерболқызы

қанағаттандырылды

4

В005-Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

6В01421-Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Самбетбаева Диана Нұрланқызы

қанағаттандырылды

4

В005-Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

6В01421-Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Серік Айдана Саматқызы

қанағаттандырылды

4

В005-Дене шынықтыру мұғалімдерін даярлау

6В01421-Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Жолдабек Индира Жолдабекқызы

қанағаттандырылмады

4

В011-Информатика мұғалімдерін даярлау

6В01503-«Информатика мұғалімдерін даярлау»

Мажит Бекзат Ерғалыұлы

қанағаттандырылды

4

В071-Тау кен ісі және пайдалы қазбаларды өндіру

6В07221-

«Тау-кен ісі»

Қорғанбай Еркебек Төлепбергенұлы

қанағаттандырылды

4

В009-Математика мұғалімдерін даярлау

6В01501-«Математика мұғалімдерін даярлау»

Қалыбек Таңшолпан Жәнібекқызы

қанағаттандырылды

4

В009-Математика мұғалімдерін даярлау

6В01501-«Математика мұғалімдерін даярлау»

Қалыбек Гүлнұр Жәнібекқызы

қанағаттандырылды

4

В074-Қала құрылысы, құрылыс жұмыстары және азаматтық құрылыс

6В07320-«Бетон және керамикалық материалдарды өндіру»

Усманов Мейрбек Батыржанович

қанағаттандырылды

4

В082-Су ресурстары және суды пайдалану

6B08615-«Су ресурстарын басқару

Музапаров Бакдаулет Сейдакпарович

қанағаттандырылды

1

В082-Су ресурстары және суды пайдалану

6B08615-«Су ресурстарын басқару

Абильханова Аружан Бергеновна

қанағаттандырылды

1

В082-Су ресурстары және суды пайдалану

6B08615-«Су ресурстарын басқару

Ержанқызы Жұлдызай

қанағаттандырылды

1

В057-Ақпараттық технологиялар

6В06118-«Ақпараттық жүйелер және технологиялар»

Позднякова Мария Александровна

қанағаттандырылды

3

В057-Ақпараттық технологиялар

6В06118-«Ақпараттық жүйелер және технологиялар»

Тайбағаров Әділет Әсілбекұлы

қанағаттандырылмады

3

В010-Физика мұғалімдерін даярлау

6В01519-«Физика және информатика мұғалімдерін даярлау»

Қойлыбаева Меруерт Игенқызы

қанағаттандырылды

4

М019-

Шет тілдері педагогтерін даярлау

ғылыми-педагогикалық бағыт

7М01703-«Шет тілдері педагогтерін  даярлау»

Тоқбергенова Далила Асқарқызы

қанағаттандырылды

1

 

Прочитано 1571 раз
Top