Педагогика ғылымдарының докторы, ҚПҒА академигі БУЗАУБАКОВА КЛАРА ЖАЙДАРБЕКҚЫЗЫНЫҢ

60 жылдық мерейтойына арналған «ҮЗДІКСІЗ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ: ИННОВАЦИЯЛЫҚ ПАРАДИГМА,

ТЕХНОЛОГИЯ ЖӘНЕ ӘДІСТЕМЕ» атты Халықаралық педагогикалық оқулары аясында өткізілген

«инновациялық педагогикалық өнім-2023» байқауының ҚОРЫТЫНДЫСЫ

Тараз қ. 15-наурыз, 2023

Халықаралық педагогикалық оқулардың мақсаты – «Білімді ұлт» сапалы білім беру» ұлттық жобасы аясында үздіксіз педагогикалық білім беру жүйесін модернизациялау; білім берудің жаһандану жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлаудың заманауи тенденцияларын және цифрлы білім берудің заманауи трендерін айқындау; педагогтердің шығармашылық әлеуетін жетілдіру; педагог кадрларды дайындаудағы әлемдегі үздік ЖОО инновациялық іс-тәжірибесін зерделеу.

Халықаралық педагогикалық оқулардың аясында «Инновациялық педагогикалық өнім-2023» онлайн байқауы өткізілді:

  1. «Педагогикалық инновациялық өнім»:
    • 1.1 «Үздік инновациялық сабақ (тәрбиелік іс-шара)».
    • 1.2 «Үздік онлайн сабақ».
    • 1.3 «Үздік инновациялық әдістеме».
    • 1.4 «Үздік инновациялық технология».
    • 1.4 «Үздік инновациялық жоба».
  1. «Үздік оқу-әдістемелік кешен» / «Үздік электронды оқу контенті».
  2. «Үздік оқулық: «Үздік оқу құралы» /«Үздік оқу-әдістемелік құрал».
  3. «Үздік мультимедиалық өнім» / «Үздік электронды оқулық».
  4. «Үздік шебер-сынып».
  5. «Үздік постер».

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті 2023 жылдың 15 наурызында Шадринск мемлекеттік педагогикалық университеті (Ресей Федерациясы), Карабюк Университеті (Турция), Браганса политехникалық институты (Португалия), Мария Гжегожевская Университеті (Польша), Нигде Омера Халисдемира университеті (Турция), Ж.Баласағұн атындағы Ұлттық университеті (Қырғызстан), Ферғана мемлекеттік университеті (Өзбекстан), Халықаралық Ақпараттандыру Академиясы (Қазақстан), Білім Сарапшыларының Қазақ Лигасымен бірлесе педагогика ғылымдарының докторы, ҚПҒА академигі Бузаубакова Клара Жайдарбекқызының 60 жылдық мерейтойына арналған «ҮЗДІКСІЗ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ БІЛІМ БЕРУ: ИННОВАЦИЯЛЫҚ ПАРАДИГМА, ТЕХНОЛОГИЯ ЖӘНЕ ӘДІСТЕМЕ» атты Халықаралық педагогикалық оқулары аясында өткізілген «Инновациялық педагогикалық өнім-2023» байқауында бекітілген комиссия құрамы ЖЕҢІМПАЗДАРДЫ анықтады.

ХАЛЫҚАРАЛЫҚ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ОҚУЛАРЫ АЯСЫНДА ӨТКІЗІЛГЕН

«ИННОВАЦИЯЛЫҚ ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ӨНІМ-2023» БАЙҚАУЫНЫҢ

ҚОРЫТЫНДЫСЫ

Мұғалімнің аты-жөні

Мекеменің атауы

Орындар

«Педагогикалық инновациялық өнім»

 

АКПАРОВА Жанна Муслимовна

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ.

1 орын

КУРМАНБЕКОВА Гулбану Жумабековна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

2 орын

РАХМЕТҚҰЛОВА Жаңыл Рахметқұлқызы

№ 6 орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

2 орын

ДЖАРКЫНБАЕВА Толкын Е

Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі,Тараз қ.

2 орын

АМАНКОЗИЕВА Айнур Сапаровна

Көктал орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

БАЙТЕНОВА Саният Азимбаевна

Көктал орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

МЫРЗАКУЛОВА Мереке Сейсеналиевна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

3 орын

ДЖАПАРОВА Улжан Тельмановна

Бурыл орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік инновациялық сабақ (тәрбиелік іс-шара)» (1-4 сыныптар)

 

МАХАНОВА Гульназ Абдыкалыковна

Ғ.Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

ИМАНБЕКОВА Сандугаш Мухановна

Ш.Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

БАҒДӘУЛЕТ Гүлнұр Нұрдәулетқызы

№ 36 орта мектебі, Тараз қ.

2 орын

СЕЛИМШАЕВА Наталья Владимировна

№ 16 жалпы орта мектебі, Меркі ауданы Жамбыл облысы

2 орын

ДЖУМАГУЛЫЕВА Мадина Адыкеримовна

Ш. Смаханұлы атындағы № 44 орта мектебі, Тараз қ.

2 орын

ЖАҚСАН Назгүл Арыстанбекқызы

125 International school, Тараз қ.

3 орын

ЖҰМАТАЙ Раушан Ахметбекқызы, ТОЙШЫБЕКОВА Гульмира Мырзакелдыевна

Б.Момышұлы атындағы № 45 қазақ классикалық гимназиясы, Тараз қ

3 орын

КАЗИМОВА Шолпан Бердибековна

Берікқара орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік инновациялық сабақ (тәрбиелік іс-шара)» (5-9 сыныптар)

 

КАМАЛОВА Джамиля Джолдасовна

СШ № 34, г. Тараз

1 орын

ОРАЗОВА А.Т.

№ 17 И.Трубицын атындағы мектеп-гимназиясы, Меркі ауданы Жамбыл облысы

2 орын

ДЖУМАГАЗИЕВА Зауре Дженисбековна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

2 орын

КЕНЖАЛИНОВА Эльвира Рустемовна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

3 орын

ШИЛИБЕКОВА Гульзипа Кошкарбаевна

№ 4 Тілеміс батыр жалпы орта білім беретін мектебі, Меркі ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік инновациялық сабақ (тәрбиелік іс-шара)» (10-11 сыныптар)

 

БЕЙСЕНБЕКОВА Жанар Жаныспайқызы

№ 15 мектеп-гимназиясы, Тараз қ.

1 орын

ӘБУША Ақмарал Алдабайқызы

№ 54 орта мектебі, Тараз қ.

2 орын

ДЖУМАБАЕВА Салтанат Конысбаевна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

2 орын

МАМАЕВА Айнура Асановна

№ 6 орта мектебі, Тараз қ.

3 орын

«Үздік инновациялық әдістеме», «Үздік инновациялық технология», «Үздік инновациялық жоба»

 

КАЛМАХАНОВА Айгуль Базарбаевна

Б.Бесбаев атындағы мектеп-гимназиясы, Жамбыл ауданы Жамбыл облысы

1 орын

ИБРАГИМ Лаура Серикқызы

БАЙНАЗАРОВА Турсынай Бейсембековна

Қазақ ұлттық қыздар педагогикалық

университеті, Алматы қ.

2 орын

КУРМАНБЕКОВА Гулбану Жумабековна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

2 орын

БЕКАСИЛОВА Молдир Амантаевна

№ 5 мектеп-гимназиясы, Меркі ауданы Жамбыл облысы

3 орын

БІЛӘЛОВА Ақсәуле Тұрсынқызы

№ 46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі, Шиелі ауданы Қызылорда облысы

3 орын

ЖАМАШЕВА Жансая Рахмановна

СШ им. Ы.Алтынсарина, Байзакский район Жамбылская область

3 орын

АБЖАЛЕЛОВ Б.Б., РЫСПАМБЕТОВ Б.Ғ.

Б.Тналин атындағы орта мектебі, Аршалы ауданы Ақмола облысы

3 орын

МОЛДАҚҰЛОВА Сағымкүл Досмаханқызы

Алғабас орта мектебі, Т.Рысқұлов ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік постер»

 

CАДИРМЕКОВА Гульбаршын Болатбековна

№ 5 Ақарал мектеп-гимназиясы, Меркі ауданы Жамбыл облысы

1 орын

АЛПЫСБАЕВА Назым Умыралиевна

Ғ.Мұратбаев гимназиясы, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

2 орын

БАЛТАБАЕВА Нурипа Тогайбаевна

Б.Момышұлы атындағы № 45 қазақ классикалық гимназиясы, Тараз қ.

2 орын

БЕРДИМБЕТОВА Арайлым Мырзагелдиевна,

ТУЛЕЕВ Ералы Нахысбекович

Берікқара орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

БОЛАТОВА Самал Базарбайқызы,

СЕЙСЕБАЕВА Азиза Бахытовна

Берікқара орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

КАСЫКБАЕВА Роза Тургынбековна,

ШАЙЖАНОВА Айгуль Кудайбергеновна

Берікқара орта мектебі, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік оқулық»: «Үздік оқу құралы» / «Үздік оқу-әдістемелік құрал»

 

ЖОО бойынша

 

ТАУБАЕВА Ғалия Закарьяновна

Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ.

1 орын

БЕКМАГАМБЕТОВА Р.К., ҚЫЯҚБАЕВА У.К., АБИЛБАКИЕВА Г.Т.

Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ.

1 орын

ӘБДІМОМЫНОВ Еділбек Бақытжанұлы

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ.

2 орын

ЖҮНШЕЕВ Р .Е.,

МҰСАБЕКОВА Г.К.

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ.

2 орын

АСАНАЛИЕВА Ч.Н.,

СУЛАЙМАНОВА Р.Т.

КНУ им Ж.Баласагына, Кырғызстан

2 орын

Мектеп бойынша

 

АБДУЛЛАЕВА Күләш Мухтаровна

Ы.Сулейменов атындағы № 37 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

СЕИЛБАЕВА Нургуль Куанышбаевна

Б.Момышұлы атындағы № 45 қазақ классикалық гимназиясы, Тараз қ.

2 орын

НАЗАРБЕКОВА Фарида Кыдыралиевна

Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі, Тараз қ.

3 орын

АРЫСТАНБЕКОВА Гулнур

Бекмахамбетовна

М.Әуезов атындағы ж мектеп-лицейі, Меркі ауданы Жамбыл облысы

3 орын

Балабақша бойынша

 

АМЕРЖАНОВА Д.С.

Абай атындағы қазақ ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ.

1 орын

«Үздік мультимедиалық өнім»: «Үздік электронды оқулық»

 

НАХМЕДОВА Наргиза Куватовна

Ғ.Мұратбаев атындығы гимназиясы, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

ТӨЛЕГЕН Бибігүл Мұхидинқызы

Сарыкемер мектеп-гимназиясы, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік шебер-сынып»

 

КАРЫМБАЕВА Сагадат Мейрамбаевна

№ 54 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

САДУОВА Зауреш Сапарбековна

Школа-гимназия Сарыкемер, Байзакский район Жамбылская область

2 орын

ТУСИПОВА Жанылсын Сейдилдаевна

СШ № 6 орта мектебі, Тараз қ.

2 орын

БЕСБАЕВА Анара Сауытбековна

Сарыкемер мектеп-гимназиясы, Байзақ ауданы Жамбыл облысы

3 орын

ДЖАНПЕЙСОВА Кундыз Мейрхановна

СШ им.Толе би, г.Шу

3 орын

ЧОНТЫБАЕВА Сауле Абдижалилқызы

Алғабас орта мектебі, Т.Рысқұлов ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік онлайн сабақ»

 

КОНАКБАЕВА Турсунай Ергенбаевна

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ.

1 орын

ТАНАТОВА Асель Джангазыевна

КазНПУ им. Абая. г. Алматы

2 орын

ЧОЛБАЕВА Бахыт Абдулгазыевна

№ 15 мектеп -гимназиясы, Тараз қ.

2 орын

БЕКБЕРГЕНОВА Акбота Калкамановна

№ 15 мектеп -гимназия,Тараз қ.

3 орын

ДЖУМАГАЗИЕВА Зауре Дженисбековна

Төле би атындағы орта мектебі, Шу қ.

3 орын

ТӨКЕН Нарқыз Асланбекқызы

№ 16 орта мектебі, Меркі ауданы Жамбыл облысы

3 орын

«Үздік инновациялық сабақ» (тәрбиелік іс-шара)

 

БАЙЛИЕВА Жанат Каппаркызы

Ш.Смаханұлы № 44 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

ТАУАСАРОВА Сандугаш Разаховна

Ғ.Мұратбаев атындағы № 17 орта мектебі, Тараз қ.

1 орын

ТАНАТОВА Асель Джангазыевна

КазНПУ им. Абая, г. Алматы

2 орын

ТУЙМЕЕВА Гульмира Халиковна

Т.Рысқұлов атындағы № 48 орта мектебі, Тараз қ.

2 орын

АМАНЖОЛОВА Алмагуль Егизбаевна

СШ № 27 имени М. Маметовой, г. Тараз

3 орын

«Үздік көрме»

 

ЖОО бойынша

 

АБДРАСИЛОВ Медетбек Абдрасилович (Қолөнер)

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті, Тараз қ.

1 орын

ҚЫЯҚБАЕВА Ұлбосын Козыбаевна (Кітаптар)

Абай атындағы Қазақ Ұлттық педагогикалық университеті, Алматы қ.

1 орын

Мектеп бойынша

 

УАЛИЕВА Айша (Қолөнер)

№ 5 Ақарал мектебі, Мерке ауданы Жамбыл облысы

1 орын

Балабақша бойынша

 

АЛМАҒАНБЕТОВА Жанар Мұратқызы

ЖАМАНҚАРАЕВА Әсем Жылгелдіқызы

МЫРЗАҚҰЛ Гулжан Мұратбекқызы

(Киіз үй технологиясы)

№ 12 бөбек-жай-бақшасы мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорын, Тараз қ.

1 орын

ҮСІПБЕК Амантай Шалғынбайұлы

БАЗАРОВА Сая Татышевна

ШОЙБЕКОВА Гульнур Бейсеновна

(Асық ойын технологиясы)

№ 43 «Еркеназ» бөбек-жай-бақшасы мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорын, Тараз қ.

1 орын

АБДИЕВА Бейсекуль Алтынбековна

ЛЕСБЕКОВА Мадина Манатовна

МАМБЕТОВА Нурзада Усеновна

(Дамытушы дидактика технологиясы)

№ 33 «Айсәуле» бөбек-жай-бақшасы мемлекеттік комуналдық қазыналық кәсіпорын, Тараз қ.

1 орын

«Үздік оқу-әдістемелік кешен» / «Үздік электронды оқу контенті

 

ЖУНИСОВА Айгуль Кудиярбековна

№ 57 орта мектебі, Тараз қ.

3 орын

Ұйымдастыру комитеті

Прочитано 2325 раз
Top