М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарына ауыстыру үшін 2022-2023 оқу жылының қысқы емтихан сессиясының қорытындылары бойынша ұсынылған

үміткерлердің тізімі

Білім беру бағдарламалары/мамандықтары тобының атауы

Барлық үміткерлердің аты-жөні

ЖОО-ның комиссия шешіміне сәйкес өтініштерді қарау мәртебесі

В077

6В08112-Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру технологиясы

Габиденқызы Ұлдана

қанағаттандырылды

В092

6B11117-Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Бегманова Әсем Бақытжанқызы

қанағаттандырылды

В013

6В01505-Биология мұғалімдерін оқыту

Смаилхан Айдана Жабайқызы

қанағаттандырылды

В071

6В07217-Мұнай және газды тасымалдау

Нұрғалиқызы Жансая

қанағаттандырылды

В062

B07114-Өнеркәсіптік кәсіпорындар мен азаматтық объектілерді электрмен жабдықтау

Конысбаев Даулет Шайхслам

қанағаттандырылды

В075

6В07311- Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті бағалау

Болатбек Аружан Бакыткызы

қанағаттандырылды

В073

6B07317-Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Дәуренбай Әлия Қанышқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07318-Қалалық орта сәулеті

Қасым Асылжан Талғатұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07216-Мұнай-газ инженериясы

ісі

Сейдуалы Танат Бақділдаұлы

қанағаттандырылды

В009

6В01501-Математика мұғалімдерін даярлау

Інкәрбек Ұлбала Нұржанқызы

қанағаттандырылды

В031

6B02111- Сән дизайны

Қуанышбекова Майра Гайырфуллақызы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Тафиев Азал Равшанович

қанағаттандырылды

В074

6В07316 -

Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Тұрғынбек Бекзат Жазылбеқұлы

қанағаттандырылды

В006

6B01402-Музыка мұғалімдерін даярлау

Зарлық Балайым Мәлікқызы

қанағаттандырылды

В006

6B01402-Музыка мұғалімдерін даярлау

Секербай Гулбану Айтбайқызы

қанағаттандырылды

В018

6В01707-Шетел тілдері мұғалімдерін даярлау

Жолдыбекова Дина Замировна

қанағаттандырылды

В018

6В01707-Шетел тілдері мұғалімдерін даярлау

Еркін Назерке Айдынқызы

қанағаттандырылды

В017

6В01706-Орыс тілі мен әдебиетінің оқытушыларын даярлау

Абдалиева Аяжан Серікқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Хабидуллақызы Мадина

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Султанова Шынар Кондыбайқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Тұрғұмбай Наргиза Нұрланқызы

қанағаттандырылмады

В002

6B01201-Мектепке дейінгі білім беру және тәрбиелеу мамандарын даярлау

Қырықбай Ақерке Жанатқызы

қанағаттандырылды

В013

6В01505-Биология мұғалімдерін оқыту

Юлдаш Гүлназ Жұманазарқызы

қанағаттандырылды

В013

6В01505-Биология мұғалімдерін оқыту

Оспанова Айжан Фархатқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Қалдықұлова Мөлдір Нурболатқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Құлмаханбетова Аяжан Шоқанқызы

қанағаттандырылмады

В092

6B11117-Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Жорабек Ләззат Құралқызы

қанағаттандырылды

5В042100-Дизайн

Мақтабекова Ақсая Ғалымжанқызы

қанағаттандырылды

М016

7М01702- Орыс тілі және әдебиеті педагогтерін даярлау

Хожамкулова Нуржамал Дуйсенгалиевна

қанағаттандырылды

М010

7М01501- Математика педагогтерін даярлау

Ермаханова Ақнұр Талғатқызы

қанағаттандырылды

М019

7М01703-Шет тілдері педагогтерін даярлау

Сәрсенбекова Әсемай Ғалымжанқызы

қанағаттандырылды

М019

7М01703-Шет тілдері педагогтерін даярлау

Ноғайбаева Меруерт Жанатқызы

қанағаттандырылмады

Read 1590 times
Top