Босаған бос білім беру гранттарына ұсынылған үміткерлердің тізімі

М.Х.Дулати атындағы Тараз өңірлік университеті

Жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білім алу процесінде босаған бос білім беру гранттарына ауыстыру үшін 2021-2022 оқу жылының жазғы емтихан сессиясының қорытындылары бойынша ұсынылған үміткерлердің тізімі

Білім беру бағдарламалары/мамандықтары тобының атауы

Барлық үміткерлердің аты-жөні

ЖОО-ның комиссия шешіміне сәйкес өтініштерді қарау мәртебесі

В074

6В07316- Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Ешкараев Тимур Бахадурович

қанағаттандырылды

В074

6B07319- Автомобиль жолдарын салу және пайдалану

Аманкелді Абдулғани Ильясұлы

қанағаттандырылды

В068

6В07215-Азық-түлік өнімдерінің технологиясы

Азимов Шерзот Азимович

қанағаттандырылды

В005

6В01421- Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Әмірхан Бағлан Ғаниқызы

қанағаттандырылды

В005

6В01421- Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Әбітаев Нұржан Талғатұлы

қанағаттандырылмады

В031

6В02112-Жарнама дизайны

Рустемқызы Ясмин

қанағаттандырылды

В031

6В02113- Интерьер дизайны

Сабитқызы Камила

қанағаттандырылды

В031

6В02113- Интерьер дизайны

Баратбек Алуа Ерболқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07317-Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Әділхан Рамазан Арманұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Есильбаева Жансая Жанатбекқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07317-Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Елубаева Аружан Октябрьқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Бекташвили Зарина Владимировна

қанағаттандырылды

В054

6В05311-Физика

Кумарбек Аяулым Кумарбекқызы

қанағаттандырылды

В057

6В06118- Ақпараттық жүйелер және технологиялар

Жартаев Аян Бауыржанұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07216- Мұнай-газ инженериясы

Нуртай Нурдаулет Бахтиярұлы

қанағаттандырылды

В062

6В07113-Электромеханика

Бақытжанұлы Әлімжан

қанағаттандырылды

В013

6В01505- Биология мұғалімдерін оқыту

Әуесбай Диана Жахангерқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Қалижанқызы Гүлмаржан

қанағаттандырылды

В065

6В07111- Автомобильдер және автомобиль шаруашылығы

Әмірхан Жалғас Маратұлы

қанағаттандырылды

В051

6В05212-Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы

Билдебаев Нурсултан Кайратович

қанағаттандырылды

В092

6В11117-Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Мейірбек Әмина Мағауияқызы

қанағаттандырылды

В070

6В07211- Инновациялық текстиль

Абылова Аяулым Мұхтарқызы

қанағаттандырылды

В074

6В07320- Бетон және керамикалық материалдарды өндіру

Абдиариф Диас Бақтығалиұлы

қанағаттандырылды

В074

6В07320- Бетон және керамикалық материалдарды өндіру

Баубекова Ділназ Саматқызы

қанағаттандырылды

В005

6В01421- Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Алшора Нұрбол Жәнібекұлы

қанағаттандырылды

В005

6В01421- Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Алпысбай Жазира Ерғазықызы

қанағаттандырылды

В005

6В01421- Білім саласындағы дене мәдениеттік-спорттық қызмет

Токтаболов Арслан Арманович

қанағаттандырылды

В009

6В01501-Математика мұғалімдерін даярлау

Абдықапаров Нұржігіт Нұрдосұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07221- Пайдалы кен орындарын ашық әдіспен игеру

Қаржаубай Нұрдана Ержанқызы

қанағаттандырылды

В071

6В07217- Мұнай және газды тасымалдау

Финклер Давид Александрович

қанағаттандырылды

В071

6В07221- Пайдалы кен орындарын ашық әдіспен игеру

Бозо оглы Тимур Рустамович

қанағаттандырылды

В071

6В07221- Пайдалы кен орындарын ашық әдіспен игеру

Маратханұлы Ислам

қанағаттандырылды

В071

6В07216- Мұнай-газ инженериясы

Газизов Алиби Гамзатұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07217- Мұнай және газды тасымалдау

Майкенов Дәулет Болатұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07216- Мұнай-газ инженериясы

Болатбеков Шернияз Ержанұлы

қанағаттандырылды

В055

6В05413- Математика және математиканы оқыту

Иманбердиева Баян Нурболқызы

қанағаттандырылды

В059

6В06211- Көпарналы талшықты-оптикалық байланыс желілері және жүйелері

Жүніс Сағын Меирхасұлы

қанағаттандырылды

В013

6В01505- Биология мұғалімдерін оқыту

Саяқбай Аида Досмаханқызы

қанағаттандырылды

В057

6В06114- Информатика және ақпараттық-коммуникациялық технологиялар

Чуканова Анэль Тимуровна

қанағаттандырылды

В094

6В11201- Техносферадағы өмір тіршілік қауіпсіздігі

Алмасбаев Ақылбек Саламатұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Жанәділ Маргұлан Маратұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Ермекбай Зейнеп Манарбекқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Нұрмұхамбет Арнұр Темірханұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Бақытұлы Әлішер

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Әбдіраш Дархан Жарылқасынұлы

қанағаттандырылды

В063

6В07122- Басқару жүйесіндегі  автоматтандыру және ақпараттандыру

Элмурат Есмуһамед Тахирұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Гладилин Максим Сергеевич

қанағаттандырылды

В073

6В07317- Тұрғын және қоғам үйлердің сәулеті

Ахмет Жан Асылбекұлы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Ушкемпир Аяулым Рысбекқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Нұрмұханбет Аяулым Ерболатқызы

қанағаттандырылды

В053

6В05314-Химия

Хабидуллақызы Мадина

қанағаттандырылмады

В065

6В07111- Автомобильдер және автомобиль шаруашылығы

Мырзахмет Мади Мырзахметұлы

қанағаттандырылды

В062

6В07114-Өнеркәсіптік кәсіпорындар мен азаматтық объектілерді электрмен жабдықтау

Канал Жақсылық Айдарбекұлы

қанағаттандырылды

В062

6В07113-Электромеханика

Сейтқазиев Ардақ Қайратұлы

қанағаттандырылды

В062

6В07114-Өнеркәсіптік кәсіпорындар мен азаматтық объектілерді электрмен жабдықтау

Кузьмин Даниил Александрович

қанағаттандырылды

В064

6В07117-Машина жасау бұйымдарын құрамдау және өндіру

Жолдасбаев Ерлан Махсетуғли

қанағаттандырылды

В064

6В07117- Машина жасау бұйымдарын құрамдау және өндіру

Мироненко Владимир Владимирович

қанағаттандырылды

В037

6В02311-"Филология: қазақ филологиясы"

Әбдірасил Еңлік Нұржанқызы

қанағаттандырылды

В052

6В05212-Өнеркәсіптік мекемелердің экологиясы

Асқар Әсел Бауыржанқызы

қанағаттандырылды

В006

6В01402- Музыкалық мұғалімдерді оқыту

Сейітжан Қобыланды Мұхтарұлы

қанағаттандырылды

В092

6В11116- Мәдени-тынығу қызметі:бұқаралық қойылымдарды ұйымдастыру және вокалдық орындаушылық

Әбдіраманова Мерей Қуатқызы

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Нуржанова Акмарал Умирзаковна

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Микеева Аружан Қайратқызы

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Каримбердиева Салтанат Мухановна

қанағаттандырылды

В071

6В07216- Мұнай-газ инженериясы

Нусупқұл Дәулет Жанатбекұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07216- Мұнай-газ инженериясы

Темірбай Ерлан Сембайұлы

қанағаттандырылды

В071

6В07221- Пайдалы кен орындарын ашық әдіспен игеру

Жұпарбай Досымжан Бақтжанұлы

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Сауытбек Данагул Ерболқызы

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Қонысбай Аружан Асқарқызы

қанағаттандырылды

В092

6В11117- Мәдени-тынығу қызметі: бос уақытты ұйымдастыру және педагогикасы

Асқар Нұрайым Серікқызы

қанағаттандырылды

В051

6В05213- Экология және табиғатты пайдалану

Ким Александр Витальевич

қанағаттандырылды

В057

6В6111-Информатика және компьютерлік ғылымдар

Ораз Іңкәр Икрамқызы

қанағаттандырылды

В054

6В05311-Физика

Үкібас Зарина Нұрғалиқызы

қанағаттандырылды

В054

6В05311-Физика

Аязқұл Жәния Қайсарқызы

қанағаттандырылды

В054

6В05311-Физика

Күлембек Ботакөз Гауһарбекқызы

қанағаттандырылды

В082

6В08615- Су ресурстарын басқару

Асанов Төлеген Бердібекұлы

қанағаттандырылды

В017

6В01706- Орыс тілі мен әдебиетінің оқытушыларын даярлау

Уристемова Наргиза Бахтиярқызы

қанағаттандырылды

В076

6В07511-Стандарттау және өнеркәсіпте сапаны басқару

Худатаев Усейн Махамедович

қанағаттандырылды

В075

6В07311- Жер кадастры және жылжымайтын мүлікті бағалау

Қырғызбаев Жасұлан Еркінұлы

қанағаттандырылды

В055

6В05413- Математика және математиканы оқыту

Оразбек Ару Шарапқызы

қанағаттандырылды

В050

6В05112-Жалпы биология

Жұпарбек Аяулым Ғалымжанқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Сүгірбай Нұрбек Талғатұлы

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Жахаева Әдемі Серікқызы

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Ким Артем Дмитриевич

қанағаттандырылды

В073

6В07318- Қалалық орта  сәулеті

Шибин Александр Юрьевич

қанағаттандырылды

В094

6В11201-Техносферадағы өмір тіршілік қауіпсіздігі

Баймолда Дәулет Ерболұлы

қанағаттандырылды

В068

6В07215- Азық-түлікөнімдерініңтехнологиясы

Жумабаева Эльмира

қанағаттандырылды

В065

6В07111- Автомобильдер және автомобиль шаруашылығы

Нұралиев Нұрзат Қайратұлы

қанағаттандырылды

В074

6В07316-Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Ардашев Александр Андреевич

қанағаттандырылды

В074

6В07316-Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Хусаинов Руслан Александрович

қанағаттандырылды

В074

6В07316-Ғимараттар мен құрылымдарды салу және пайдалану

Жолдас Асылан Өмірсерікұлы

қанағаттандырылды

В074

6B07319- Автомобиль жолдарын салу жәнепайдалану

Сапашев Бекжан Байкадамулы

қанағаттандырылмады

В053

6В05314-Химия

Төлеутаева Сабина Шалқарқызы

қанағаттандырылды

М010

7М01501-Математика педагогтерін даярлау

Есілбай Әділет Мейрамбекұлы

қанағаттандырылды

М010

7М01501-Математика педагогтерін даярлау

Ескермес Ақбота Дидарқызы

қанағаттандырылды

М010

7М01501-Математика педагогтерін даярлау

Шынтас Нүрилә Абдрашитқызы

қанағаттандырылды

М019

7М01703-Шет тілдері педагогтерін даярлау

Саипова Надира Рашидқызы

қанағаттандырылды

М016

7М01601-Тарих педаогтерін даярлау

Тоқбергенова Аружан Нұржанқызы

қанағаттандырылды

М124

7M07312-Инновациялық технологиялар және құрылыс саласындағы зерттеулер

Жұмабай Асқар Жұмабайұлы

қанағаттандырылды

М094

7M06111-Информатика және компьютерлік ғылымдар

Абілқасым Жайық Айдосұлы

қанағаттандырылды

М012

7М001503-Информатика педагогтерін даярлау

Нұралиева Ақнұр Ғалымжанқызы

қанағаттандырылды

М111

7M07202-Азық-түлік өнімдерінің технологиясы

Қайнарбекова Әсел Мамалюкқызы

қанағаттандырылды

М020

7М01801-Әлеуметтік педагогтерді даярлау даярлау

Тәжібай Балнұр Қондыбайқызы

қанағаттандырылды

М020

7М01804-Әлеуметтік және арнайы педагогика мамандарын даярлау

Жолдасбекова Зарина Пердебековна

қанағаттандырылды

Read 338 times
Top